top of page
produkcja-lodow

Pasteryzatory Telme

Produkcja lodów rzemieślniczych

Produkcja lodów rzemieślniczych

Pasteryzatory 60/120/180 l

Pasteryzatory-lody-produkcja

Produkcja lodów

Nasza oferta do lodziarni to urządzenia firmy Telme. Szeroka gama pasteryzatorów o pojemnościach od 60 do 180  litrów do produkcji mieszanek lodowych. 

Ecomix posiada nowoczesny panel sterujący z obsługą dotykową, który został  zaprogramowany również w języku polskim.

 

Miesza i łączy składniki: mleko, śmietanę, mleko w proszku, cukry, dekstrozę, jajka, emulsyfikatory, stabilizatory, etc. Podgrzewa i odkaża: tłuszcze, czekoladę eliminując chorobotwórcze bakterie. Schładza i przechowuje: w pełni pasteryzuje i zapobiega namnażaniu się bakterii, utrzymuje mieszankę w najlepszej temperaturze zgodnie z wymaganiami technologicznymi.

pasteryzatory

Produkcja lodów

Nasza oferta do lodziarni to urządzenia firmy Telme. Szeroka gama pasteryzatorów o pojemnościach od 60 do 180 litrów do produkcji mieszanek lodowych. 

 

ECOMIX zbudowany z wysokiej jakości materiałów i podzespołów zabezpiecza właściwości organoleptyczne pasteryzowanego produktu. Użycie płynnego czynnika grzewczego zabezpiecza produkt przed przypaleniem i zapewnia równomierny rozkład temperatury na powierzchni cylindra. Proste, funkcjonalne sterowanie elektroniczne posiada "inteligentną" pamięć, która automatycznie powtarza cykl pasteryzacji, gdy zasilanie zostało przerwane. Regulacja mieszadła.

Produkcja lodów

Pasteryzatory Ecomix T

produkcja-lodow

Produkcja
lodów

MIESZANKI NA CYKL 30-180 L

CZAS CYKLU PRODUKCJI 100 -150 min.

ELEKTRONICZNE PROGRAMOWANIE

POLECAMY

Pasteryzatory Ecomix z serii Top Level dla profesjonalistów. Rezystancyjny 5-calowy kolorowy ekran dotykowy (może być również używany w rękawicach), intuicyjne, łatwe używanie interfejsu. Regulowana prędkość mieszadła falownikiem Ecomix jest całkowicie programowalny, oferuje również już gotowe programy

Pasteryzatory-lody-produkcja
bottom of page