top of page
Frezery-do-produkcji-lodow

Pasteryzatory Telme

Produkcja lodów rzemieślniczych

Produkcja lodów rzemieślniczych

Pasteryzatory 30/60/120/180 l

Pasteryzator

Produkcja lodów

Pasteryzatory do lodów produkcji TELME to urządzenia wysokiej jakości. Posiadają bezpieczny dla produktów spożywczych pośredni system grzania z użyciem ciekłego czynnika grzewczego. 

 

Urządzenia posiadają transparentną

pokrywę wykonaną z poliwęglanu, umożliwiającą wgląd w proces pasteryzacji oraz dodawanie surowców w dowolnym momencie cyklu.

Pasteryzatory

Produkcja lodów

Nasza oferta do lodziarni to urządzenia firmy Telme. Szeroka gama pasteryzatorów o pojemnościach od 30 do 120 do produkcji mieszanek lodowych. 

 

EVOPASTO  zbudowany z wysokiej jakości materiałów i podzespołów zabezpiecza właściwości organoleptyczne pasteryzowanego produktu. 

Użycie płynnego czynnika grzewczego zabezpiecza produkt przed przypaleniem i zapewnia równomierny rozkład temperatury na powierzchni cylindra. Proste, funkcjonalne sterowanie elektroniczne posiada "inteligentną" pamięć, która automatycznie powtarza cykl pasteryzacji, gdy zasilanie zostało przerwane.

Produkcja lodów

Pasteryzatory Evopasto

produkcja-lodow

Produkcja
lodów

MIESZANKI NA CYKL 15-120 L

CZAS CYKLU PRODUKCJI 80 -120 min.

MECHANICZNE
STEROWANIE

POLECAMY

Pasteryzatory Ecomix z serii Top Level dla profesjonalistów. Rezystancyjny 5-calowy kolorowy ekran dotykowy (może być również używany w rękawicach), intuicyjne, łatwe używanie interfejsu. Regulowana prędkość mieszadła falownikiem Ecomix jest całkowicie programowalny, oferuje również już gotowe programy

Pasteryzatory-lody-produkcja
bottom of page