Frezery do lodów i sprzedaży

Frezer

Maszyny i urządzenia do produkcji lodów rzemieślniczych, naturalnych.

Stanowi idealne rozwiązanie do jednoczesnego przygotowywania i sprzedaży lodów w hotelach, restauracjach, centrach handlowych, na basenie i innych punktach gastronomicznych.

Frezery do produkcji i sprzedaży lodów

Gelshow frezer posiada dwa programy o różnych temperaturach frezowania (produkcja lodów mlecznych i sorbetowych) oraz tryb nocny służący do konserwacji.
Lody porcjowane są bezpośrednio z cylindrów, które – podobnie jak i całe urządzenie – są łatwe do czyszczenia i dezynfekcji. 

Oprócz tego frezer cechuje łatwość użytkowania – do jego obsługi nie jest wymagany szczególnie wykwalifikowany personel. 
Producent zapewnia zgodność produktu z rozporządzeniem PE numer 1935/2004 dotyczącym materiałów i wyrobów dopuszczonych do kontaktu z żywnością.

frezery-do-lodow

Natychmiastowa sprzedaż lodów

GELSHOW - Profesjonalny frezer gastronomiczny włoskiej firmy TELME to uniwersalne urządzenie wysokiej jakości. Stanowi idealne rozwiązanie do jednoczesnego przygotowywania i sprzedaży lodów w hotelach, restauracjach, centrach handlowych, na basenie i innych punktach gastronomicznych.
Wyjątkową świeżość lodów gwarantuje ciągły proces produkcji i frezowania.
Frezer posiada obudowę wykonaną ze stali kwasoodpornej, system chłodzenia wodą lub powietrzem oraz 3 niezależne 2 lub 4 litrowe cylindry frezujące.
Urządzenie posiada również przeźroczystą pokrywę wyposażoną w magnes bezpieczeństwa umożliwiającą wgląd w proces produkcji oraz dodawanie składników w dowolnym momencie cyklu.

Frezery-do-lodow