GELSHOW  TELME

Urządzenie cukiernicze do lodziarni, cukierni, hotelu, restauracji, kawiarni...itp. Gelshow automatyzuje pracę, łączy skuteczniej

i szybciej produkty. Lody natychmiast dostępne dla klientów. Dostępne wersje to 4 x 3 i 2 x 3

PRODUKCJA LODÓW

GELSHOW - Profesjonalny frezer gastronomiczny włoskiej firmy TELME to uniwersalne urządzenie wysokiej jakości. Stanowi idealne rozwiązanie do jednoczesnego przygotowywania i sprzedaży lodów w hotelach, restauracjach, centrach handlowych, na basenie i innych punktach gastronomicznych.

Wyjątkową świeżość lodów gwarantuje ciągły proces produkcji i frezowania.

Frezer posiada obudowę wykonaną ze stali kwasoodpornej, system chłodzenia wodą lub powietrzem oraz 3 niezależne 2 lub 4 litrowe cylindry frezujące.

 

Urządzenie posiada również przeźroczystą pokrywę wyposażoną w magnes bezpieczeństwa umożliwiającą wgląd w proces produkcji oraz dodawanie składników w dowolnym momencie cyklu.

Ponadto frezer posiada dwa programy o różnych temperaturach frezowania (produkcja lodów mlecznych i sorbetowych) oraz tryb nocny służący do konserwacji.

Lody porcjowane są bezpośrednio z cylindrów, które – podobnie jak i całe urządzenie – są łatwe do czyszczenia i dezynfekcji. 

Oprócz tego frezer cechuje łatwość użytkowania – do jego obsługi nie jest wymagany szczególnie wykwalifikowany personel. 

TELME zapewnia zgodność produktu z rozporządzeniem PE numer 1935/2004 dotyczącym materiałów i wyrobów dopuszczonych do kontaktu z żywnością.

Show More

Więcej Telme