Tort Napoleona

PRODUKCJA KREMÓW

Oferujemy szereg wielofunkcyjnych urządzeń do produkcji min lodów rzemieślniczych, kremów, polew, nadzień , czekolad, draży, ciast....itp

Pomati - Telme - Rollermac

logo-telme-(1).gif

Termocrema - Cremagel

Produkcja kremów

Urządzenia cukiernicze do produkcji lodów , kremów, dżemów, ciast, polew, nugatu...itp

PRODUKCJA KREMÓW

Termocrema w cukierni

Urządzenia cukiernicze do gotowania kremów

TERMOCREMA 30, 60 i 150  litrów do gotowania kremów  produkcji włoskiej firmy TELME

Urządzenie wysokiej jakości. Nadaje się do produkcji klasycznych kremów, ciast oraz wyrobów cukierniczych, produktów gastronomicznych i różnych mieszanek 

do specjałów lodowych. 

Urządzenie miksuje, blenduje oraz miesza mleko, śmietanę, mąkę, owoce, cukier, dekstrozę, jaja, środki emulgujące, stabilizatory itp.

Maszyna posiada przejrzystą dwuczęściową pokrywę, którą można otwierać bez przerywania mieszania. Urządzenie cukiernicze posiada wielojęzyczny wyświetlacz LCD z 19 ustawionymi cyklami i 10 do samodzielnego programowania receptur.

Termocrema 150
Termocrema 150

Termocrema
Termocrema

Termocrema 30
Termocrema 30

Termocrema 150
Termocrema 150

1/5

PRODUKCJA KREMÓW

PRODUKCJA KREMÓW

Cremagel

Urządzenia cukiernicze do produkcji lodów

lody orzechowe.png

CREMAGEL 5/10/20 to wielofunkcyjne urządzenie, w którym: przygotujesz wszystkie klasyczne kremy oraz inne specjały cukiernicze; wykonasz pasteryzację i frezowanie różnych mieszanek lodowych.

CREMAGEL produkcji włoskiej firmy TELME to urządzenie wysokiej jakości, które miesza i blenduje składniki niezbędne do produkcji sosów, kremów, musów, polew, lodów i sorbetów.

Oprócz tego chłodzi na zakończenie pasteryzacji, utrzymuje „mikro biostatyczne“ pozostałą florę bakteryjną, schładza szokowo z dużą szybkością, unikając przenoszenia z zachowaniem wartości odżywczych, koloru oraz cech organoleptycznych, konserwuje różne produkty uzyskane w temperaturze zgodnej z normami, oraz frezuje przygotowując lody, sorbety i granity.

Pośrednie grzanie odbywa się za pomocą cieczy przewodzącej ciepło, bezpiecznej dla żywności i chroniącej organoleptyczne właściwości składników. Regulacja temperatury oraz obróbka termiczna następują w jednym cylindrze, co daje gwarancję maksymalnej higieny.

 

Urządzenie wyposażono w cylinder pionowy, łatwy do napełniania, zapewniający stałą widoczność produktu i umożliwiający dodawanie składników w każdym momencie oraz mieszadło z ruchomymi zdejmowanymi skrobakami z możliwością poruszania powolnego, szybkiego lub przerywanego co pozwala mu na dostosowanie obrotów w zależności od potrzeb produktu.

Cremagel 10
Cremagel 10

Cremagel 5
Cremagel 5

Cremagel
Cremagel

Cremagel 10
Cremagel 10

1/4
Produkcja w cukierni

Urządzenia i maszyny cukiernicze Telme są obecne od ponad 30 lat w ponad 80 krajach na wszystkich kontynentach. Oferujemy najwyższą jakość.

W naszej ofercie znajdują się maszyny i urządzenia do produkcji cukierniczej : lody, kremy ciasta, sorbety, czekolada, granity, żelki, nadzienia..tysiące możliwości.

 

 Maszyny i urządzenia cukiernicze firmy Telme to pasteryzatory, frezery do lodów, sektor HoReCa, gastronomia. Wzorem dla innych firm stał się Ribot multi - sektorowe urządzenie do cukierni, piekarni i zakładów gastronomicznych.

Termocrema, Pastogel, Combigel, Cremagel, Ecomix, to tylko wybrane urządzenia Telme niezbędne w każdej cukierni.

PRODUKCJA KREMÓW