Frezery do produkcji lodów

Frezer-do-lodow
Frezery-do-lodow

FREZERY PROFIGEL 30-50/50-70/70-100

Poziome frezery do produkcji lodów rzemieślniczych, naturalnych.

Solidne, wydajne, niezawodne, programowalne, o prostej konstrukcji poziome frezery  PROFIGEL Telme

Linia profesjonalnych poziomych frezerów do lodów pozwala na produkcję idealnych, suchych lodów z optymalną strukturą i możliwością łatwego nakładania. 

Frezery do produkcji lodów rzemieślniczych

Frezer poziomy PROFIGEL  Telme:   

Kluczowe cechy poziomych frezerów 

  • Poziomy cylinder oraz  mieszadło ze stali nierdzewnej wyposażone w wymienne skrobaki umożliwiające pełne wykorzystanie mocy chłodniczej wysokowydajnego kompresora.

  • Otwór spustowy po zakończeniu cyklu zmrażania umożliwia szybkie opróżnianie cylindra. Podczas wyrzucania  powstaje atrakcyjny wyraźny efekt „grzebienia” na powierzchni lodów.

  • Prysznic (opcja) dla skutecznego czyszczenia i maksymalnej higieny. Umożliwia płynną regulację mocy strumienia wody oraz regulację jego temperatury (opcja).

  • Półka duża, z regulacją wysokości i kratką ociekową -  optymalna dla kuwet i tub.

  • Cykl pracy sterowany poprzez czas i temperaturę doskonały dla uzyskania perfekcyjnej tekstury i konsystencji

Frezery-do-lodow

Frezery  poziome

PROFIGEL

Frezery do lodów dają możliwość przygotowania lodów z naturalnych, świeżych składników i gwarantują uzyskanie produktów o pożądanej teksturze i konsystencji. Doskonale sprawdzają się jako wyposażenie kawiarni, lodziarni czy restauracji. Umożliwiają przygotowanie każdego rodzaju lodów, a dzięki rozbudowanym funkcjom oraz możliwościom personalizacji usprawniają i ułatwiają pracę. Maksymalna produkcja od 30 do 100 litrów na godzinę.

Frezery  poziome TELME

Efektywny i krótki czas produkcji.

Szybka lub powolna ekstrakcja produktów do napełnienia kilku kuwet lub szybkiego opróżnienia cylindra. Cykl zaprogramowany na temperaturę dla długiej przydatności produktu. 

Cykl zaprogramowany na czas w celu uzyskania idealnej konsystencji i tekstury lodów. Przygotowuje większe ilości lodów w porównaniu do innych urządzeń o tej samej mocy. Frezer oferuje średnie napowietrzenie na poziomie 40% oraz wysoką kremowość lodów.

Frezery-do-lodow